Konsultacje społeczne projektu Gminnego Programu Rewitalizacji Gminy Sochocin • Ogłoszenia • BiP - Urząd Gminy w Sochocinie

Kontrast Czcionka: AAA
Urząd Gminy Sochocin
ul. Guzikarzy 9, 09-110 Sochocin
Strona główna » Ogłoszenia » Konsultacje społeczne projektu Gminnego Programu Rewitalizacji…

Konsultacje społeczne projektu Gminnego Programu Rewitalizacji Gminy Sochocin

status
zamknięty
data wystawienia
21 czerwca 2017, 12:51
data ważności
13 lipca 2017

Wójt gminy Sochocin ma przyjemność zaprosić wszystkich mieszkańców do udziału w spotkaniu, które odbędzie się w dniu 22.06.2017 i dotyczyć będzie opracowywania dokumentu:

Program Rewitalizacji Gminy Sochocin

Konsultacje odbędą się o godzinie 16.30 w sali widowiskowej nr 8 Gminnego Ośrodka Kultury w Sochocinie, ul. Guzikarzy 8a

Jest to bardzo ważny dokument, od którego zapisów będzie zależało to, na co zostanie wydana znacząca ilość środków UE przewidziana w okresie programowania 2014-2020 dla gminy.

W związku z tym prosimy o zgłaszanie na załączonym formularzu wszelkich uwag do zaprezentowanego raportu z diagnozy gminy (gdzie wyznaczono obszar zdegradowany i zaproponowano obszar rewitalizacji) do dnia 12 lipca 2017 r.

Nawet w przypadku braku uwag do treści wspomnianego raportu, prosimy o wypełnienie kwestionariusza ankiety, gdzie pomożecie Państwo zidentyfikować najważniejsze problemy na obszarze gminy, jej potencjał, a także typować te działania, których realizacja pomoże w niwelowaniu/eliminowaniu tych problemów. Prośbę kierujemy przede wszystkim do mieszkańców gminy, właścicieli nieruchomości w gminie, a także użytkowników wieczystych i osób zarządzający nieruchomościami, podmiotów prowadzących/planujących rozpocząć działalność gospodarczą lub społeczną, przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego i organów władzy publicznej. Każdy wypełniony kwestionariusz jest dla nas bardzo cenny i będzie wykorzystany w opracowanym programie.

Ankieta https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScN9PNShWudjN0UkYG867MCPLrfNePi-YE5riho2l2NAJXR7A/viewform?usp=sf_link
Pokaż metkę
Podmiot publikujący
Urząd Gminy Sochocin
Informację wytworzył
Kamil Dąbrowski
Data wytworzenia
21 czerwca 2017
Informację opublikował
Kamil Dąbrowski
Data publikacji
21 czerwca 2017
Nazwa pliku
Zarządzenie Wójta Gminy Sochocin.
Podmiot publikujący
Urząd Gminy Sochocin
Informację wytworzył
Kamil Dąbrowski
Data wytworzenia
23 czerwca 2017
Informację opublikował
Kamil Dąbrowski
Data publikacji
23 czerwca 2017
Copyright © 2017 Urząd Gminy w Sochocinie Projekt i wykonanie: INVENTOR Multimedia (mMyCity)